Studia podyplomowe - czy warto?

Ogólnie o wszystkim nie tylko o numizmatyce

Re: Studia podyplomowe - czy warto?

Postprzez muro 30 paź 2014, o 19:54

Oczywiście że warto. Uważam, że jeżeli studia podyplomowe zapewnią Ci awans to jest to lepsza opcja niż uzupełniające magisterskie.
Usługi ddd najwyższej jakości
muro

Postprzez Karolek 28 sty 2015, o 14:14

Studia podyplomowe zaoczne nie należą do najtańszych ale moim zdaniem warto je zrobić dla podniesienia własnych kwalifikacji w konkretnej już dziedzinie i specjalizacji. Brat już podczas studiów prawa podjął praktyki w kancelarii prawniczej, gdzie po skonczonych studiach dostał pracę. Gdy szedł na studia podyplomowe z prawa, kancelaria sfinansowała mu je w połowie, więc zawsze można się jakoś dogadać. Nie mówiąc już o tym, że gama studiów podyplomowych (nawet z samego prawa) na UW jest bardzo szeroka.
-------------------------
Dobry sposób na odchudzanie gdańsk
Karolek

Postprzez burbus 18 maja 2015, o 19:36

Zawsze warto poszerzać swoją wiedzę. To co masz w głowie jest tylko i wyłącznie twoje. Wiadomo że zwiększym wykształceniem możesz liczyć na większe zarobki.
Smaczne tradycyjne obiady na wynos kraków
burbus

Postprzez MonikaPLL 26 lut 2016, o 15:19

Ja również polecam studia niestacjonarne, bardzo ciekawy wybór.
MonikaPLL

Postprzez warikan 12 paź 2016, o 19:32

Studia niestacjonarne aktualnie robię, są znacznie lepsze i konkretniejsze od dziennych, ale tamte są darmowe. A o podyplomowych będę myślał po zakończeniu zaocznych.
warikan

Postprzez litosX5 24 lis 2016, o 19:29

Lepiej iść na niestacjonarne, ma się więcej czasu na pracę w tygodniu.
litosX5

Postprzez eksploratorka 3 sty 2017, o 22:15

Myślę, że o wyborze drogi życiowej trzeba pomyśleć już na wcześniejszym etapie. Oczywiście to żaden przytyk, bo sama miałam wątpliwości czy iść na dodatkowe studia, wcześniej były pytania w stylu "jakie studia będą odpowiednie" etc. Fajnie, że teraz młodzież ma do dyspozycji choćby takie narzędzia -> http://www.kierunekrozwoju.pl/pl/aktual ... -zawodowej Podoba mi się test predyspozycji zawodowych przede wszystkim dlatego, że ułatwia decyzję co wyboru, który sam w sobie jest trudny - a wydaje mi się, że w okresie młodzieńczym jest to jeszcze bardziej skomplikowane. Tak czy inaczej, odpowiadając na pytanie, uważam, że na studia warto iść.
eksploratorka

Postprzez halinna 3 kwi 2017, o 19:19

Myślę, że typ kształcenia ma drugorzędne znaczenie wobec celu jaki przed sobą stawiacie. Jeśli ktoś już jest po studiach magisterskich, to raczej bezcelowe dla niego jest robienie kolejnych magisterskich - lepiej już chyba zrobić podyplomowe. A jak ktos ma licencjat to pewnie wybierze studia uzupełniające magisterskie. Chociaż słyszałam, że na WSB jest opcja by studia magisterskie robić razem z podyplomowymi więc jest to tez jakaś ciekawa opcja. Mnie na tej uczelni interesują studia turystyka i rekreacja ale jeszcze nie jestem w stu procentach zdecydowana, zobaczymy na co się zdecyduje - czas pokaże. Tak czy inaczej decyzje o studiach determinuje raczej nasze nastawienie oraz to po co te studia robimy. A wybór konkretnego trybu studiowania jest po prostu wypadkową tego nastawienia.
halinna

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park