Jak uratować zmechacone ubrania?

Ogólnie o wszystkim nie tylko o numizmatyce

Jak uratować zmechacone ubrania?

Postprzez eopsior22tv 8 gru 2016, o 13:37

Z pewnością większość z nas ma swoje ulubione ciuchy, których nie chce pozbyć się z szafy. Jak odświeżacie swoje ulubione swetry i bluzki?
Do tej pory używałam maszynki, ale ponoć pumeks również sprawdza się w tej kwestii. Jakie są wasze sposoby?
eopsior22tv

Re: Jak uratować zmechacone ubrania?

Postprzez marticus 5 kwi 2017, o 19:39

Pumeks, a jak nim traktujesz swoje ubrania? Nie wyobrażam sobie trochę użycia pumeksu, ale może po prostu mam za mala wyobraźnię. W każdym razie ja staram się po prostu regularnie wietrzyć swoje ubrania, zwłaszcza swetry (np. wełniane), a także inne delikatne materiały. Oczywiście w przypadku tych drugich w grę wchodzi tylko pranie ręczne. Częste pranie naraża ubrania na zużycie, ale to jest zupełnie naturalna kolej rzeczy. Co do maszynki do ubrań, tak czasem z niej tez korzystam, ale trzeba to robić delikatnie, bo można przeciąć niechcący jakiś splot i po ubraniu (zdarzyło mi się parę razy). No i trzeba też zwracać uwagę gdzie się kupuje ubrania i stawiać na te naprawdę dobrej jakości. Ja większość swoich rzeczy, ostatnio np. takie bluzy męskie kupuję na stronie Denley. Przekonuje mnie jakość właśnie, ale też wzornictwo no i cena.
marticus

Powrót do Hyde Park