Film, który warto obejrzeć

Ogólnie o wszystkim nie tylko o numizmatyce

Film, który warto obejrzeć

Postprzez jokala 24 wrz 2014, o 19:35

Chciałbym polecić film z 2012 roku "Atlas Chmur" z Tomem Hanksem i Halle Berry w rolach głównych. Film oparty na książce Davida Mitchella (mój ulubiony pisarz), chociaż niektóre wątki bardzo odbiegały od tej epopei. Głównie chodzi o historię postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety.
Spraw radość swoim dzieciom- zjeżdżalnia ogrodowa
jokala

Re: Film, który warto obejrzeć

Postprzez berioza 24 wrz 2014, o 19:40

Uwielbiam filmy kostiumowe, do moich ulubionych z tego gatunku należy film „Duma i uprzedzenie” z 2005 roku, to chyba jak na razie ostatnia ekranizacja powieści Jane Austen. Powiem krótko, miłość może wiele na mieszać w życiu kobiety. Życie pięciu sióstr w georgiańskiej Anglii odmienia się, gdy do sąsiedztwa sprowadza się dwóch kawalerów.
Najlepsza stomatologia- implanty warszawa
berioza

Postprzez gilotanka 24 wrz 2014, o 20:02

Filmem numer jeden jak dla mnie jest „Incepcja”. Główny aktor Leonardo DiCaprio, mistrz w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości, musi wszczepić myśl do uśpionego umysłu. Idealnie wyreżyserowany film, świetny montaż, niesamowita muzyka, która sprawia, że film jest naprawdę znakomity.
gilotanka

Postprzez donatelia 24 wrz 2014, o 20:39

Film godny polecenia to Requiem dla snu. Zapewne każdy zna ten film, ale musze o nim wspomnieć. Historia czwórki bohaterów, dla których używki są ucieczką przed otaczającą ich rzeczywistością. Sceny zawierają mnóstwo emocji, które przeszywają człowiek od środka i mieszają mu w głowie. Świetne zdjęcia i muzyka.
donatelia

Postprzez klewek 25 wrz 2014, o 23:55

Polecam film "Gwiazd naszych wina", widziałam w ostatni weekend i powiem, że warto naprawdę. Wzruszająca i bardzo poruszająca historia wspaniałych ludzi, których dotknęło wielkie nieszczęście. 50% filmu przepłakałam, ale nie ma co się dziwić, trzeba by mieć serce z kamienia, żeby nie uronić choć jednej łezki.
Interaktywne systemy reklamowe- digital signage warszawa
klewek

Postprzez dobaniak 26 wrz 2014, o 18:13

Jeśli chodzi o nowości kinowe to 12 września wyszedł film "Zanim zasnę" z Nicole Kidman i Colinem Firthem w rolach głównych. Film opowiada o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Jeszcze nie oglądałam, ale jak w teleexpresie pokazywali zwiastun to może to być bardzo dobry film.
Profesjonalny system tourguide
dobaniak

Postprzez tokaszka 30 wrz 2014, o 16:21

Uwielbiam dramaty, na pierwszym miejscu na mojej liście znajduje się przejmujący film „Pan od muzyki”. Historia filmu opowiada o nauczycielu muzyki, który podejmuje pracę w poprawczaku. Przeciwny żelaznej dyscyplinie wprowadza chłopców w świat muzyki. Jak kiedyś ktoś powiedział „muzyka łagodzi obyczaje” i to chyba najlepiej pasuje do opisu tego filmu.
Najmodniejsze buty vans sk8 hi wedge
tokaszka

Postprzez Dewin 8 paź 2014, o 18:14

ostatnio dostałem ten film i jest genialny, teraz muszę nadać paczka do anglii i wysłać go do mojej siostry, bo chciała obejrzeć
Dewin

Postprzez Ewia 11 paź 2014, o 19:17

A ja mam ochotę obejrzeć film gdzie występuje jakiś śmieszny zwierzak , mam nadzieję że znajdę taki film i sobotni wieczór spędzę z komedią
Ewia

Postprzez Beatrycze 14 paź 2014, o 11:15

Polecam fajną komedię "Casanova po przejściach". Właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante , na spotkanie ze swoją dermatolog. Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę - Avigal . To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.
Naprawdę można się pośmiać.

Następna strona

Powrót do Hyde Park