Film, który warto obejrzeć

Ogólnie o wszystkim nie tylko o numizmatyce

Re: Film, który warto obejrzeć

Postprzez mikadami 16 paź 2014, o 18:33

Film godny polecenia to Requiem dla snu. Zapewne każdy zna ten film, ale muszę o nim wspomnieć. Historia czwórki bohaterów, dla których używki są ucieczką przed otaczającą ich rzeczywistością. Sceny zawierają mnóstwo emocji, które przeszywają człowiek od środka i mieszają mu w głowie. Świetne zdjęcia i muzyka.
Profesjonalne kosmetyki do włosów kemon
mikadami

Postprzez jasierka 26 paź 2014, o 00:16

„Gladiator” – sam tytuł mówi już wszystko. To jest moja propozycja filmu wszechczasów. Nic mnie już chyba tak nie urzeknie jak historia żołnierza, który został gladiatorem. Wydany 14 lat temu, a oglądając go mam wrażenie, że dopiero powstał.
śmieszne prezenty na każdą okazję
jasierka

Postprzez ed11921 27 lis 2014, o 23:03

Z nowszych to Zaginiona kobieta - genialna rola Afflecka
ed11921

Postprzez mikielskity 28 lis 2014, o 14:35

Również mogę polecić 'Zaginioną kobietę'. Faktycznie genialna rola. Super aktor, genialnie gra.

----------------------
nowe ciuchy katowice - tanio
mikielskity

Postprzez listones 16 sty 2015, o 15:50

Uprowadzona 3 , który ostatnio leci w kinach
listones

Postprzez paparota 25 sty 2015, o 17:37

Polecam bardzo gorąco film "Coco Chanel". Film z 2009 roku, który przenosi nas na początek dwudziestego wieku. Przepiękny film ukazujący zakochaną Chanel zajmującą się poprawkami krawieckimi do momentu, kiedy poznaje swojego kochanka Coco. Kobieta poznaje wyższe sfery i zaczyna projektować kapelusze.
paparota

Postprzez kransik 25 sty 2015, o 17:42

„Percy Jackson i bogowie olimpijscy: złodziej pioruna” to film, który warty jest uwagi. Świetna produkcja amerykańska, która przestawia historię nastolatka, który jest potomkiem Posejdona i wraz ze swoimi przyjaciółmi wybiera się w podróż, żeby odnaleźć piorun Zeusa. Film to super przygoda dla widza w każdym wieku.
kransik

Postprzez mecensen 25 sty 2015, o 17:47

Ludzie, jeśli chcecie obejrzeć dobry film to tylko „Skazaniec”. Film jest po prostu znakomity, mogę powiedzieć, że jest wręcz arcydziełem. Ukazuje nam niesprawiedliwość, która dotyka młodego mężczyznę. Większość akcji odbywa się w więzieniu, tam naprawdę się dzieje.
mecensen

Postprzez Judyta 25 lut 2015, o 21:01

"Polowanie"
Twórca słynnego "Festen" powrócił z mocnym filmem o nauczycielu z prowincji oskarżonym o pedofilię. "Polowanie" angażuje widza głęboko. Duża w tym zasługa świetnej, stonowanej roli Mikkelsena i precyzyjnego scenariusza Vinterberga i Tobiasa Lindholma. Filmowi udaje się poruszyć mocno jakąś strunę w widzu, który coraz częściej słyszy o podobnych skrajnych przypadkach.
-------------------------------------------
Szybka naprawa denso
Judyta

Postprzez lessar 27 lut 2015, o 13:32

Polecam znakomity film pod tytułem "Iluzja". Ten film jak dla mnie jest po prostu arcydziełem, nie ma lepszego. Reżyser przenosi nas w świat jednej wielkiej zagadki, zastanawiam się, gdzie, jak i kiedy. Film jest naprawdę warty uwagi.
lessar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park